Με επιτυχία η 7η Κολυμβητική Ημερίδα του Δήμου Ηρακλείου

25

Με μεγάλη επιτυχία και πολλές συμμετοχές παιδιών, πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 24 Μαρτίου στο Δημοτικό Κολυμβητήριο του Παγκρητίου Σταδίου η «7η Δημοτική Κολυμβητική ημερίδα» που διοργάνωσαν ο Δήμος Ηρακλείου, η Ανάπτυξη Αθλητισμού Ηρακλείου και ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ.

Στην ημερίδα συμμετείχαν οι μικροί  κολυμβητές από τα προχωρημένα τμήματα εκμάθησης κολύμβησης του δημοτικού κολυμβητηρίου.

Στόχος των αγώνων είναι η ψυχαγωγία των παιδιών και η ανάπτυξη ευγενούς άμιλλας, μέσα από τη συμμετοχή τους σε μια ανταγωνιστική διαδικασία.

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ης ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ  24/3/18

 

1)ΑΓΩΝΙΣΜΑ   50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ   ΚΟΡΙΤΣΙΑ 6-7 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΜΠΑΛΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 50’’63
2 ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΛΥΔΙΑ 52’’34
3 ΓΚΡΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 56’’30
4 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 1’24’’78
5 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1’32’’50
6 ΨΙΜΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Δ.Σ
7 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΕΒΕΛΙΝΑ Δ.Σ

 

 

2)ΑΓΩΝΙΣΜΑ   50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ  ΑΓΟΡΙΑ 6-7-8 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧ.ΑΓΓΕΛΟΣ 50’’19
2 ΜΑΝΙΑΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 57’’58
3 ΒΑΡΔΑΞΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 57’’59
4 ΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 59’’28
5 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1’03’’25
6 ΜΙΧΑΛΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1’11’’59
7 ΒΑΙΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Δ.Σ

 

3)ΑΓΩΝΙΣΜΑ 50Μ ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 6-7 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΜΠΟΥΗ ΜΑΡΙΑ 1’03’’59
2 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1’08’’82
3 ΚΟΡΤΣΙΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1’22’’28
4 ΚΟΚΟΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Δ.Σ

 

4)ΑΓΩΝΙΣΜΑ   50Μ ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 6-7-8 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΝΙΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 52’’99
2 ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1’04’’09
3 ΒΑΡΔΑΞΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1’05’’71
4 ΒΙΔΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1’09’’37
5 ΧΑΡΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1’13’’72
6 ΣΗΦΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1’52’’06
7 ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Δ.Σ

 

5)ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΜΑΛΑΚΟΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 44’’51
2 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 47’’54
3 ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1’04’’40
4 ΜΙΤΕΒΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ Δ.Σ

 

6)ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50Μ ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΜΑΡΑΚΗ ΤΟΝΙΑ 55’’69
2 ΚΡΑΣΑΝΑΚΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 1’00’’84
3 ΝΟΥΝΗ ΔΑΝΑΗ 1’04’’06
4 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1’36’’60

 

7) ΑΓΩΝΙΣΜΑ   50Μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ  8-9-10 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΝΤΑΒΙΓΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 52’’10
2 ΤΣΙΚΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 56’’67
3 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1’06’’44
4 ΚΟΚΟΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1’08’’81
5 ΚΑΤΣΟΠΡΙΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1’31’’16

 

8)ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 9-10 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΜΑΛΑΚΟΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 44’’70
2 ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 46’’77
3 ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 47’’64
4 MOYFTARI KLEYDI 50’’65
5 ΣΤΡΟΥΜΠΑΚΗΣ ΑΣΤΡΙΝΟΣ 53’’03
6 ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 53’’35
7 ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 55’’86
8 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1’03’’31
9 ΘΑΛΑΣΣΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1’28’’62
10 ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1’’33’’56
11 ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Δ.Σ
12 ΠΑΠΑΖΟΓΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ Δ.Σ

 

9)ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9-10-11 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΒΑΡΟΥΧΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 43’’66
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 44’’82
3 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 52’’26
4 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 53’’16
5 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΟΛΓΑ 53’’94
6 ΝΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 54’’56
7 ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 54’’70
8 ΧΙΝΤΕΡΣΑ ΕΛΕΝΗ 56’’81
9 ΚΟΥΚΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 1’12’’66
10 ΖΕΡΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1’18’’34

 

 

10)ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 11-12 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΤΖΑΦΑ ΜΠΑΣΚΙΜ 36’’25
2 ΚΛΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 36’’77
3 ΝΙΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 39’’55
4 ΣΑΠΟΥΝΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ 41’’50
5 ΒΑΡΟΥΧΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 41’’75
6 ΜΑΤΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 46’’66
7 ΚΑΡΤΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 53’’94
8 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 55’’90
9 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 59’’82
10 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 1’00’’21

 

11)ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50Μ ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ   9-10 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΚΥΡΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 50’’96
2 ΣΤΕΑΦΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1’05’’34
3 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1’09’’19
4 ΚΩΝΤΣΑΝΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1’19’’66
5 ΧΑΜΑΛΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ Δ.Σ

 

12)ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50Μ ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ  9-13 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΧΑΡΑΜΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 53’’33
2 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1’03’’41
3 ΝΥΧΤΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1’16’’12
4 ΝΤΑΒΙΓΛΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1’29’’59
5 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1’47’’66

 

13)ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50Μ ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11-14 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 53’’19
2 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 54’’28
3 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1’06’’21
4 ΖΕΡΒΟΥ ΧΑΡΑ Δ.Σ
5 ΠΑΠΑΣΠΗΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Δ.Σ
6 ΙΑΤΡΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Δ.Σ

 

14)ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12-14 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΤΣΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 36’’31
2 ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 38’’29
3 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ 40’’38
4 ΑΛΕΞΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ 48’’16
5 ΚΑΚΕΠΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 54’’12
6 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Δ.Σ
7 ΣΑΜΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Δ.Σ

 

15)ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50Μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 10-13 ΕΤΩΝ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΣΩΠΑΣΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 50’’13
2 ΒΑΡΔΑΞΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 54’’41
3 ΚΟΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Δ.Σ
4 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ.Σ

 

16)ΑΓΩΝΙΣΜΑ  50Μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 13 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΩ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 33’’92
2 ΒΟΙΔΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 34’’37
3 ΓΙΑΛΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 37’’69
4 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 47’’96
5 ΤΣΑΝΙ ΑΓΓΕΛΟΣ Δ.Σ
6 ΛΟΥΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Δ.Σ